👁️‍🗨️ Pogledaj Progledaj 👁️‍🗨️
  • Početna
  • Vijesti
    • All
    • Aktivizam
    • Društvo
    • Ekonomija
    • Javne nabavke
    • Kultura
    • NAŠE PRIČE
    • Politika
    • Region
    • Sci-Tech
    • Sport
    • Svijet
    Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

    Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

    Solarna elektrana Saudijaca u Bijeljini ni na zemlji ni na nebu

    Solarna elektrana Saudijaca u Bijeljini ni na zemlji ni na nebu

    Umjesto parka i vrtića, planiraju sedmospratnice i poslovnu zonu

    Umjesto parka i vrtića, planiraju sedmospratnice i poslovnu zonu

    Počeo protest prevoznika u Sarajevu, gradom odjekuju sirene kamiona: “Ako ne bude rješenja, 14. septembra blokada granica prema EU”

    Počeo protest prevoznika u Sarajevu, gradom odjekuju sirene kamiona: “Ako ne bude rješenja, 14. septembra blokada granica prema EU”

    Ifet Feraget: Spora pravda nakon 20 godina je opet nepravda

    Ifet Feraget: Spora pravda nakon 20 godina je opet nepravda

    NALAZ REVIZORA: Služba za zapošljavanje USK primala radnike bez konkursa, sporna i dodjela više od četiri miliona konvertibilnih maraka

    NALAZ REVIZORA: Služba za zapošljavanje USK primala radnike bez konkursa, sporna i dodjela više od četiri miliona konvertibilnih maraka

    DRŽAVLJANSTVO BEZ POKRIĆA Kako su stranci s blokiranim tvrtkama postali građani od “osobitog interesa” za BiH

    DRŽAVLJANSTVO BEZ POKRIĆA Kako su stranci s blokiranim tvrtkama postali građani od “osobitog interesa” za BiH

    Velike najave, mala trgovina: Šta Republici Srpskoj donosi Privredna komora države Izrael?

    Velike najave, mala trgovina: Šta Republici Srpskoj donosi Privredna komora države Izrael?

    Prevoznici sa Zapadnog Balkana najavili blokadu granica EU od 14. septembra

    Prevoznici sa Zapadnog Balkana najavili blokadu granica EU od 14. septembra

    • Javne nabavke
    • Politika
    • Društvo
    • Svijet
    • Region
    • Kultura
    • Sport
    • Sci-Tech
  • NAŠE PRIČE
  • Pravna pomoć
  • Blog
    • All
    • Javna uprava
    • Mogućnosti i prilike za mlade
    • Radna prava
    • Zapošljavanje
    Počeo protest prevoznika u Sarajevu, gradom odjekuju sirene kamiona: “Ako ne bude rješenja, 14. septembra blokada granica prema EU”

    Počeo protest prevoznika u Sarajevu, gradom odjekuju sirene kamiona: “Ako ne bude rješenja, 14. septembra blokada granica prema EU”

    NALAZ REVIZORA: Služba za zapošljavanje USK primala radnike bez konkursa, sporna i dodjela više od četiri miliona konvertibilnih maraka

    NALAZ REVIZORA: Služba za zapošljavanje USK primala radnike bez konkursa, sporna i dodjela više od četiri miliona konvertibilnih maraka

    Ekološki inspektor RS izrekao zabranu eksploatacije uglja u Bukovoj Kosi kod Prijedora

    Ekološki inspektor RS izrekao zabranu eksploatacije uglja u Bukovoj Kosi kod Prijedora

    EKONOMIJA EKSPLOATACIJE: Rekordni profiti kompanija, minimalna korist za građane i nepovratna šteta za prirodu

    EKONOMIJA EKSPLOATACIJE: Rekordni profiti kompanija, minimalna korist za građane i nepovratna šteta za prirodu

    Zašto nema inspekcijskog nadzora i efikasne zaštite radništva?

    Zašto nema inspekcijskog nadzora i efikasne zaštite radništva?

    BiH mogla bi ostati bez 370 miliona eura do kraja godine

    BiH mogla bi ostati bez 370 miliona eura do kraja godine

    Predsjednik Gradskog vijeća Živinice optužen za kupovinu diploma

    Predsjednik Gradskog vijeća Živinice optužen za kupovinu diploma

    Zašto birokratija raste?

    Zašto birokratija raste?

    Koliko će ubuduće trajati radni vijek?

    Koliko će ubuduće trajati radni vijek?

  • Kontakt
  • Doniraj
No Result
View All Result
👁️‍🗨️ Pogledaj Progledaj 👁️‍🗨️

Agencija prekinula monitoring javnih nabavki

10.07.2025.
in Vijesti
306 16
A A
Home Vijesti
1k
SHARES
Share on FacebookShare on Twitter
FOTO: Agencije

SARAJEVO – Agencija za javne nabavke BiH saopštila je da zbog obaveza na unutrašnjoj reorganizaciji prekida monitoring javnih nabavki

Navode da rade na novim procesima praćenja, prekršajnog postupanja i metodama saradnje sa nadležnim tužilaštvima.

„Postupanje po zahtjevima za monitoring pojedinačnih postupaka javne nabavke će se nastaviti nakon završetka interne reorganizacije, kao i po donošenju internih pravila za daljnja postupanja u procesu praćenja“, saopšteno je iz AJN BiH.

Vezanepriče

KOMADANjE KOKSARE: Kako se vreba najvrjednije što ima lukavački gigant?

Energetska kriza u BiH: Gubitak od pola milijarde KM godišnje

Analiza slučaja JP Mejdan Tuzla za period 2024–2026.

Dodaju da će nakon reorganizacije dovršiti postupke, kao i da će o prekidu monitoringa obavijestiti nadležna tužilaštva i policijske agencije u BiH te sve nivoe izvršne vlasti.

Iako monitoring javnih nabavki pored Agencije radi i nevladin sektor, smatra se da je ova oblast jedan od najvećih poligona za izvlačenje javnog novca.

Agencija je do sada skretala pažnju na zloupotrebe pregovaračkih postupaka, kod ugovaranja dodatnih i nepredviđenih radova, pojave profesionalnih žalilaca i slično.

Godinama unazad se žale da nemaju kadrovskih kapaciteta da isprate ogroman broj postupaka.

Izvor: CAPITAL

Tags: Bosna i Hercegovinajavne nabavke
Share408Tweet255Pin92Scan

Pročitaj još

KOMADANjE KOKSARE: Kako se vreba najvrjednije što ima lukavački gigant?
Izdvojeno

KOMADANjE KOKSARE: Kako se vreba najvrjednije što ima lukavački gigant?

8.06.2026.
Energetska kriza u BiH: Gubitak od pola milijarde KM godišnje
Ekonomija

Energetska kriza u BiH: Gubitak od pola milijarde KM godišnje

14.05.2026.
Analiza slučaja JP Mejdan Tuzla za period 2024–2026.
Javne nabavke

Analiza slučaja JP Mejdan Tuzla za period 2024–2026.

11.05.2026.
Najava povećanja penzija u BiH: Koliko će rasti u FBiH i RS
Društvo

Najava povećanja penzija u BiH: Koliko će rasti u FBiH i RS

7.05.2026.
Bez dogovora javnih servisa: RTV taksa ostaje ista, Parlament odlučuje dalje
Društvo

Bez dogovora javnih servisa: RTV taksa ostaje ista, Parlament odlučuje dalje

26.04.2026.
Next Post
Dvije decenije reforme javne uprave u BiH bez vidljivih rezultata

Više od 2.000 firmi nije APIF-u predalo izvještaje

Crvena tipka sada štiti novinare u BiH: Brzo prijavljivanje prijetnji putem aplikacije

Crvena tipka sada štiti novinare u BiH: Brzo prijavljivanje prijetnji putem aplikacije

Komentariši Poništi odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Stay Connected

  • Trending
  • Comments
  • Latest
Ifet Feraget: Spora pravda nakon 20 godina je opet nepravda

Ifet Feraget: Spora pravda nakon 20 godina je opet nepravda

29.08.2026.
Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

31.08.2026.
PROCEDURA ZIDA: Kako se onemogućava pristup informacijama?

PROCEDURA ZIDA: Kako se onemogućava pristup informacijama?

24.08.2026.
Uplata staža u BiH 2026: Evo koliko mjesečno morate izdvojiti

Uplata staža u BiH 2026: Evo koliko mjesečno morate izdvojiti

12.05.2026.
Velike najave, mala trgovina: Šta Republici Srpskoj donosi Privredna komora države Izrael?

Velike najave, mala trgovina: Šta Republici Srpskoj donosi Privredna komora države Izrael?

29.08.2026.
Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

0
Solarna elektrana Saudijaca u Bijeljini ni na zemlji ni na nebu

Solarna elektrana Saudijaca u Bijeljini ni na zemlji ni na nebu

0
Umjesto parka i vrtića, planiraju sedmospratnice i poslovnu zonu

Umjesto parka i vrtića, planiraju sedmospratnice i poslovnu zonu

0
Počeo protest prevoznika u Sarajevu, gradom odjekuju sirene kamiona: “Ako ne bude rješenja, 14. septembra blokada granica prema EU”

Počeo protest prevoznika u Sarajevu, gradom odjekuju sirene kamiona: “Ako ne bude rješenja, 14. septembra blokada granica prema EU”

0
Ifet Feraget: Spora pravda nakon 20 godina je opet nepravda

Ifet Feraget: Spora pravda nakon 20 godina je opet nepravda

0
Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

31.08.2026.
Solarna elektrana Saudijaca u Bijeljini ni na zemlji ni na nebu

Solarna elektrana Saudijaca u Bijeljini ni na zemlji ni na nebu

31.08.2026.
Umjesto parka i vrtića, planiraju sedmospratnice i poslovnu zonu

Umjesto parka i vrtića, planiraju sedmospratnice i poslovnu zonu

31.08.2026.
Počeo protest prevoznika u Sarajevu, gradom odjekuju sirene kamiona: “Ako ne bude rješenja, 14. septembra blokada granica prema EU”

Počeo protest prevoznika u Sarajevu, gradom odjekuju sirene kamiona: “Ako ne bude rješenja, 14. septembra blokada granica prema EU”

31.08.2026.
Ifet Feraget: Spora pravda nakon 20 godina je opet nepravda

Ifet Feraget: Spora pravda nakon 20 godina je opet nepravda

29.08.2026.

Popular

  • Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

    Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

    1021 shares
    Share 408 Tweet 255
  • Solarna elektrana Saudijaca u Bijeljini ni na zemlji ni na nebu

    1020 shares
    Share 408 Tweet 255
  • Umjesto parka i vrtića, planiraju sedmospratnice i poslovnu zonu

    1020 shares
    Share 408 Tweet 255
  • Počeo protest prevoznika u Sarajevu, gradom odjekuju sirene kamiona: “Ako ne bude rješenja, 14. septembra blokada granica prema EU”

    1020 shares
    Share 408 Tweet 255
  • Ifet Feraget: Spora pravda nakon 20 godina je opet nepravda

    1171 shares
    Share 468 Tweet 293

Popular Tag

Aleksandar Vučić banja luka Beograd bih blokada Bosna i Hercegovina carine cijene Donald Trump EU FBiH Hrvatska inflacija izbori korupcija Milorad Dodik mladi Njemačka Novi Sad nsrs penzije penzioneri plate prevoznici protest protesti radnici rast cijena Retro Motorcycle rs SAD Sarajevo sindikat SIPA Srbija studenti tuzla Tuzlanski kanton Udruženje građana NDNM Vlada FBiH Vlada TK Zarco zenica Zmajevi štrajk

Recent News

Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

Plata 4.559 KM, zakup do 106 KM: Izvršni direktor „Pokopa“ prvi na listi za “socijalni” stan

31.08.2026.
Solarna elektrana Saudijaca u Bijeljini ni na zemlji ni na nebu

Solarna elektrana Saudijaca u Bijeljini ni na zemlji ni na nebu

31.08.2026.
  • Impressum
  • Politika privatnosti i uslovi korišćenja
  • Reklame i podrška
  • Kontakt

© 2025. SamoBunt.com

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
No Result
View All Result
  • Početna
  • Vijesti
    • Javne nabavke
    • Politika
    • Društvo
    • Svijet
    • Region
    • Kultura
    • Sport
    • Sci-Tech
  • NAŠE PRIČE
  • Pravna pomoć
  • Blog
  • Kontakt
  • Doniraj

© 2025. SamoBunt.com